logo Obec Vochov
oficiální stránky obce

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 26. 4. 2015 8:39
  Tomáš Sklenárik - Moderátor
  kontejnery a obnova zeleně

  Dobrý den všem diskutujícím,
  nejprve ke kontejnerům:
  Počet kontejnerů jsme několikrát probírali na zastupitelstvu obce a počet zatím navyšovat nebudeme. Určitě s růstem obyvatel vzniknou nová stanoviště pro kontejnery na tříděný odpad. Také třídím odpad a ve většině případu je "přeplněnost" kontejneru způsobená naši vlastní vinou. Pravidelně nacházíme v kontejneru na papír vyhozené celé krabice, které pokud je dotyčný nesloží zaberou opravdu hodně místa , spousty nesešlápnutých plastových lahví nebo kanystrů, atd..
  OBNOVA ZELENĚ
  Na místě vykácených stromů proběhne nová výsadba. Tento projekt bude spolufinancován v rámci dotací. Žádost jsme podali začátkem března.


 • 28. 4. 2015 8:52
  Alzbeta Milerova
  Re: kontejnery a obnova zeleně

  V tom pripade je potreba lidi informovat- co treba v casopise, kdyz uz ho vydavate.Vase odpoved je tedy- naplnme si popelnice, tridim spravne a do trideneho kontejneru se vetsinu casu nic nevejde. Proc alespon nerozdelite kontejnery, ktere jsou uzavrene u obeceniho uradu po vesnici??Take sberny dvur u obecniho uradu-odpadova politika vesnice je, nechceme likvidovat zadny odpad? proto kdyz jdete na prochazku za vesnici, najdete matrace, penumatiky atd....neni lepsi penize za toto vydat nez videt skladky a odpad vsude kolem?


 • 30. 4. 2015 5:40
  Tomáš Sklenárik
  Re: kontejnery a obnova zeleně

  Dobrý den paní Milerová,
  lidi informujeme průběžně. Pokud pravidelně tyto kontejnery využíváte, tak jistě víte, že i přímo na kontejneru je napsáno, co tam patří a co ne. To, že tam často nacházíme věci, které tam nepatří může být způsobeno tím, že dotyčný buď neumí číst anebo záměrně nerespektuje pravidla.
  Po obci funguje několik sběrných míst, kde jsou kontejnery pro tříděný odpad přístupné 24 hodin denně.
  Sběrný dvůr je otevřen 3x v týdnu. Pokud by politika obce byla, že nechceme likvidovat žádný odpad tak nemáme ve Vochově sběrný dvůr.
  Jsou k dispozici fotky, kde je vidět, jak sběrný dvůr vypadal před rokem 2010, kdy byl neustále přístupný. Tento stav již zažít nechceme.
  Věřte nebo ne, ale Vaše idea o tom, že otevřeme sběrný dvůr a zmizí černé skládky bohužel nefunguje. V minulosti jsme se o tom mnohokrát přesvědčili. Černé skládky vznikají průběžně a snažíme se je postupně likvidovat.
  S pozdravem
  Tomáš Sklenárik


 • 20. 4. 2015 9:03
  Alžběta Milerová
  Neustále přeplněné kontejnery na tříděný odpa

  Dobrý den,
  již po několikáté upozorňuji na nedostatčnou kapacitu kontejnerů na tříděný odpad.


 • 22. 4. 2015 12:53
  Lubomir Dolejš
  Re: Neustále přeplněné kontejnery na tříděný

  Kontajnery na tříděný odpad jsou pořad plné, bylo by zapotřebí je časteji vyvážet než jednou týdně. Systém mě přijde nastaven pro lidi co netřídí. Nám ve dvou vyváží týdně skoro prázdnou popelnici, protože třídíme a máme kompost. A tříděný odpad musíme vozit jinam, neboť tady je to velký problém narazit na prázdné kontajnery.


 • 18. 4. 2015 11:11
  Lubomir Dolejš
  dotaz k vykáceným stromům

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč byly vykáceny stromy za hřištěm lemující cestu z Vochova na Kozolupy/Myslinka/Tlučná. Jestli se zde budou sázet nové stromky? Chodíme často do krajiny kolem Vochova a je škoda, že stromů kolem cest ubývá, spíš by tomu mělo být obráceně.


 • 18. 4. 2015 12:27
  Irena
  Re: dotaz k vykáceným stromům

  Taky jsem byla překvapená že stromy jsou pryč ale doufám že se tam dál nebude stavět :-(


 • 19. 4. 2015 22:19
  Lubomir Dolejš
  Re: dotaz k vykáceným stromům

  To je možné, že se tam bude časem stavět a teď aby měli z nových domků lepší výhled, to bude určitě v režii CORTUSA GROUP s.r.o.


 • 6. 4. 2015 19:12
  Vainerová
  Cesta remízem

  Chtěla bych se zeptat, jestli bude dokončená cesta z Vejprnic do Vochova- mám na mysli cestu v remízu. Díky za zprávu.


 • 20. 4. 2015 17:11
  Lubomir Dolejš
  Re: Cesta remízem

  Cesta ktera vede z Vochova na mapě u Kravina jak jsou bytovky co se tam staveli v prvni etapě je jiz propojena s cestou do Vejprnic, driv to vedlo jen k tomu zarostlemu rybniku ale nevím jestli myslime stejnou cestu. S pozdravem Dolejš


 • 11. 3. 2015 22:10
  Šimková
  internet

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala na internet. Neustále nám tu vypadává (Vochov 222). Minutu jde, minutu nejde. Je to nepříjemné. Bude se s tím ještě něco dělat? Šimková


 • 10. 12. 2014 8:02
  starosta obce - Moderátor
  Uzamčení diskusního fóra

  Vážení spoluobčané,
  Vzhledem k množícím se útokům spammerů a hackerů na diskuzní fórum jsme bohužel nuceni z důvodu bezpečnosti přistoupit k dočasnému uzamčení diskuze. Během prvního čtvrtletí roku 2015 bychom měli mít k dispozici jiný způsob zabezpečení, který tyto škodlivé příspěvky bude eliminovat. V případě potřeby jsme Vám k dispozici po domluvě osobně nebo můžete zaslat svůj dotaz emailem na níže uvedené adresy
  starosta@obec-vochov.cz
  nebo
  místostarosta@obec-vochov.cz
  Děkujeme za pochopení.


 • 9. 12. 2014 19:58
  Rudolf Hammer
  Dotaz

  Dobrý večer.Pozorně jsem si přečetl nové vydání Vochováka a musím konstatovat, že to podle mého názoru občanům scházelo.Dobrá práce.Chtěl bych učinit dotaz, zda ve funkci zastupitele bude pracovat či nikoliv Vítek Boubel o kterém jste se zmínili v daném Vochováku a v případě, že nehodlá pracovat. kdo jej nahradí.Dík R.H.


 • 9. 12. 2014 13:24
  Milan Uher
  odpověď

  Také já Vám odpovídám na Vaši reakci, a nemyslím, že by jednání na úřadě mělo z mé strany jiný výsledek, ale přes toto si myslím, že by bylo rozumnější projednat celou záležitost přímo na místě, o které se konkrétně jedná, a přizvat k této situaci pokud možno osoby věci znalé, nejlépe projektanta, nějaký stavební dozor a možná i někoho z vašich řad, nejlépe osoby znalé, navrhoval bych Vítka Boubela a třeba ještě někoho, kdo něco dokázal a je za ním vidět kus práce, pak myslím, že se možná najde nějaké řešení.Ale na rovinu Vám říkám, že nebudu kácet zhruba 50 vzrostlých okrasných dřevin, bourat hradbu a nechat si těžkými mechanismy devastovat zpevněný pozemek, zkuste se zamyslet, jak Vy sám by jste reagoval, kdyby se tato situace týkala Vás samotného.Jistě by se toto řešilo úplně jinak. Nevím jestli je Vám také známo, když uděláte v těsné blízkosti domu meliorační výkop, což by se tento zásah dal tak pojmenovat, a jste pod kopcem, tak máte veškerou vodu pod barákem, mě stačí to co již existuje jako plyn a vodovod.Jsem ochoten Ustoupit zájmu obce za jedné podmínky, a to že obci odprodám celý můj dům včetně pozemku a rád se odstěhuji z této vesnice někam na jih, nejlépe Řecko, nebo Itálie. Ale myslím, že toto je pro obecní kasu nereálné a tak zkuste si vzít na radu lidi z oboru stavebnictví, a zjistíte, že existují i jiné způsoby jak odkanalizovat, aniž by jste tím nejhrubším způsobem poškozovali jednotlivce.


 • 8. 12. 2014 18:38
  Milan
  odpověď

  Pane Sklenárik, rád bych Vám odpověděl ohledně Vašeho dotazu jestli odsouhlasím že obecní kanalizace povede přes můj pozemek a já jsem Vám jasně řekl, že s ničím takovým nikdy souhlasit nebudu a že jsem již Panu Ebermanovi a následně i po rozhovoru s projektantem který tento projekt vyhotovil jim oběma dal myslím velmi jednoduché náhradní řešení této situace, a to aby toto dílo udělali o 2metry výše souběžně se stávajícím projektem, což by bylo jistě méně náročné než to co jste bezmyšlenkovitě zatím byli schopni vyprodukovat, vím, že jen papouškujete nápady předchozího vedení obce, ale myslím, že když už jste kandidoval do obecního zastupitelstva s tím že chcete sloužit obci ku prospěchu, tak si musíte uvědomit, že nemůžete na úkor nerozvážnosti poškozovat jednotlivé občany, čímž myslím sebe pro lepší pochopení. Pro zjednodušení: dával jsem svůj dům a okolí 10 let do stavu ve kterém tento nebyl za celou éru obce a nebudu tedy přihlížet tomu, jak pomazané hlavy této obce by rádi tuto věc vrátili 20let zpět. A Vaše slova kdy jste mě hrozil že na mě pošlete životní prostředí, že nesouhlasím s Vaším rozhodnutím, a to snad ani Váš nápad není, myslím, že jej jen papouškujete, protože kdyby jste znal situaci podrobněji, nikdy by jste takovou hovadinu nemohl vyřknou.Věřím, že jestli opravdu chcete být obci ku prospěchu, budete se muset hlouběji seznámit s realitou obce a též občanů a pak řešit věci s ROZUMEM a ne jak nějaký kauwboj
  Na shledanou Milan Uher


 • 9. 12. 2014 5:20
  Tomáš Sklenárik - Moderátor
  Re: odpověď

  Vážený pane Uhre,
  já jsem Vás pouze přišel slušně požádat, jestli můžete přijít na obec a celou věc ohledně kanalizace ještě jednou znovu probrat.


 • 8. 12. 2014 10:21
  WAPOS s.r.o.
  WAPOS s.r.o.

  Dnes opět výpadky internetu!


Menu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Kulturní akce 1. - 6.2020
Odstávky vody
Placení odpadů 2020
Pozvánka na výlet
Splašková kanalizace - plán prací KW 20, KW 21
Splašková kanalizace - plán prací KW 27
Vodné - stočné od 1.5.2020
30
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Placení odpadů 2020
Pozvánka na výlet
Splašková kanalizace - plán prací KW 20, KW 21
Vodné - stočné od 1.5.2020
1
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
2
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
3
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
4
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
5
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
6
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
7
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
8
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
9
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
10
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
11
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
12
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
13
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
14
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
15
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
16
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
17
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
18
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
19
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
20
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
21
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
22
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
23
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
24
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
25
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
26
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
27
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
28
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
29
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
30
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
31
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Pozvánka na výlet
Vodné - stočné od 1.5.2020
1
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Vodné - stočné od 1.5.2020
2
Ceny vodného a stočného
ČOV - Přechodné úpravy v provozu na PK
DIVADLO - MUZIKÁL GALILEO
fa OMEXON - oznámení zahájení stavby
Odstávky vody
Vodné - stočné od 1.5.2020

Webové stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obec-vochov.cz

Registrujte se zde

MAS RADBUZA

MAS RADBUZA - dotazník k vyplnění

dotazn&#237_k ve&#345_ejnost.doc
MAS1.gif

Malovaná mapa Severního plzeňska

Pro zobrazení klikněte

Anketa Mikroregion touškovsko

Anketa Mikroregion touškovsko

Ukládání odpadu

Dvůr obce Vochov - Otevřeno: 

duben - říjen

Středa  16:00 - 18:00 hod.
Sobota 10:00 - 12:00 hod.
Neděle 14:00 - 16:00 hod.

listopad - březen

Středa  16:00 - 17:00 hod.
Sobota 10:00 - 12:00 hod.
Neděle 14:00 - 16:00 hod.

3. 7. Radomír

Zítra: Prokop

Mapový portál

banner 480x160.jpg

Pilsen Patriots

logo_pp[1].jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 174