logo Obec Vochov
oficiální stránky obce
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v obci > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 17. 9. 2015 14:36
  H
  Jednotný Vochov

  Dobrý den,
  Spolek Jednotný Vochov už nemá aktuální webové stránky? Mysleli jsme, ze chtějí pracovat pro lidi a nezajímá je pouze politika.... Stránky provochovu funguji.... A je pravdou to, ze na akcích jsou vidět lidi pouze provochovu..... Děkuji za odpověď


 • 21. 9. 2015 14:26
  Sylva Hyšková
  Re: Jednotný Vochov

  Dobrý den. Sice nejste dle pravidel zde na stránkách podepsaný, ale přesto odpovím. Stránky fungují jen máme malý technický problém., který bude vyřešen. A akce? Pořádali jsme Dětský den a jinak si já osobně myslím- mluvím za sebe - že je akcí až moc. Je spíše třeba taky začít něco dělat. Zábava je super, ale když je hotovo. Přeji hezký den :)


 • 23. 9. 2015 23:33
  Havlik
  Re: Jednotný Vochov

  Přeji krásný den,
  technický problém? Hmmm zajímavé.. A spolek je registrován? samozřejmě... zábava až po práci, ale já se ptám jakou práci váš neregistrovaný spolek provedl? Kromě akce pořádané na hřišti... v obci probíhal úklid a nebyl vidět žádný kandidát jednotnéhovochovu.... kromě volně poházených povolebních letáků a reklam...


 • 24. 9. 2015 16:55
  Sylva Hyšková
  Re: Jednotný Vochov

  Dobrý den, pane Havlíku. Jak jsem již jednou uvedla na stránkách Jednotného Vochova, k úklidu nepotřebuji organizovanou akci. Každý by toto měl provádět automaticky a pokud by tomu tak bylo, nebylo by třeba provádět uklízecí akce. V okolí svého domu uklízím pravidelně několikrát do týdne díky nezodpovědným pejskařům a těm, co mají problém dojít k odpadkovému koši. A nemyslím tím nejbližší okolí svého domu, ale pokud jsou papíry nalítané např. na kapliččce, nemám problém je jít uklidit i bez organizace. Tím samozřejmě takovou akci neshazuji, to vůbec ne. Ale jsou zde v obci lidé, kteří úklid provádějí například na cestě ke hřbitovu a nic za to neočekávají. Takových lidí si vážím. Dělat věci, které jsou automatické a nic za to neočekávat, ani se nezviditelňovat.To že někdo projde kolem odpadkového koše a raději hodí papír vedle...k tomu není co dodat. Jinak stránky by měly přibližně v pondělí být funkční. A reklamy? Nevím, my žádné reklamy neměly. Letáky pokud roznášíme, tak do schránek. Hezký zbytek dne.


 • 25. 9. 2015 10:42
  Havlik
  Re: Jednotný Vochov

  Na www.justice.cz Váš spolek registrován není.... Nebo se pletu?

  Bylo by dobré spíš držet spolu a ne se tady přetahovat a házet špínu jeden na druhého...

  Přeji krásný den a na lepší zítřky...¨


 • 25. 9. 2015 13:44
  Sylva Hyšková
  Re: Jednotný Vochov

  Nevšimla jsem si, že by tady někdo na někoho házel špínu?mám dokonce za to, že se drží pospolu. Alespoň já jsem žádný problém nezaznamenala. Ale možná máte jiné informace :) Mějte se krásně pane "Havlíku" :).


 • 5. 10. 2015 14:32
  Honza
  Re: Jednotný Vochov

  A máte registrovaný spolek?? Nikdo na toto neodpověděl...


 • 7. 10. 2015 16:59
  F
  Re: Jednotný Vochov

  Jednotný Vochov je jen podnikatelský projekt...


 • 7. 10. 2015 20:19
  Honza
  Re: Jednotný Vochov

  Podnikatelský projekt?? ;-)) bez IC?


 • 8. 10. 2015 21:21
  F
  Re: Jednotný Vochov

  Špatně jste to pochopil...Podnikatelský projekt na způsob alá Věci veřejné.


 • 19. 10. 2015 20:38
  H
  Re: Jednotný Vochov

  Bez odpovědi oprávněné osoby...


 • 15. 9. 2015 12:00
  Václava Vicari
  poděkování

  Děkuji za vyvezení kontejneru:-)


 • 14. 9. 2015 8:49
  Václava Vicari
  vývoz biologického odpadu

  Dobrý den,
  protože období blížícího se podzimu, stejně jako jara, je spojeno s vyšší "zátěží" biologického odpadu z našich zahrad, plný kontejner u Špejcharu neslouží v těchto dnech svému účelu. Prosím o jeho vyprázdnění. Děkuji.


 • 3. 9. 2015 22:27
  Lubomír Dolejš
  dotaz k planované kanalizaci

  Dobrý den, mám dotaz ke kanalizaci za jak dlouho předpokládáte že bude hotová na Drážkách. Potreboval bych vědět ne plánované datum ale přibližně reálné datum kuli provozu ČOV, resim nějaké závady a nevím jak hodně do ČOV ještě investovat nebo koupit použité repasované věci. ČOV mě stála už dost peněz, kdy mě byla slíbena dotace, která se zrušila a poté jsem se dozvěděl že bude splaskova kanalizace. Děkuji za odpověď.


 • 7. 9. 2015 21:02
  Tomáš Sklenárik - Moderátor
  Re: dotaz k planované kanalizaci

  Dobrý den pane Dolejši,
  dnes jsme na veřejném zasedání seznámili všechny přítomné se stavem. Čekáme na vydání územního rozhodnutí. Poté můžeme začít s výběrovým řízením na projekt a podat žádost o dotaci. Bez spolufinancování se neobejdeme.


 • 10. 9. 2015 18:13
  Lubomír Dolejš
  Re: dotaz k planované kanalizaci

  Děkuji za info, chtěl jsem přijít abych měl nějaké info ale byl jsem v pondělí bohužel v práci do druhého dne, s pozdravem Dolejš


 • 3. 9. 2015 17:41
  Vainerová
  Kleopatra

  Dobrý den, obec pořádá zájezd na Kleopatru? Koukala jsem, že je možné vyzvednout vstupenky, ale nikde jsem neviděla oznámení o tom, že bude muzikál pořádán......Díky za zprávu


 • 22. 7. 2015 10:58
  Karel Novotny
  Rozhlas

  Obecni rohlas neni serizen a tak nerozumime ani slovo. Nevim, zda je tato situace po cele obci, ale okolo "stare bytovky" rozhlasu neni rozumet ( duvodem je neserizeni amplionu). K. Novotny


 • 27. 7. 2015 15:38
  Irena
  Re: Rozhlas

  Tohle už jsem urgovala někdy na jaře že ani na Dražkách nic není pořádně slyšet ale stále se nic neděje


 • 21. 6. 2015 2:46
  Pavel Novák
  NAŠEL SE PES

  https://www.facebook.com/irena.keselova.9?pnref=story


 • 9. 5. 2015 8:51
  Irena
  sběrný dvůr

  Chci reagovat na sběrný dvůr u nás kde nám bylo řečeno že suď a stavební odpad se vozí zadarmo do Tlučné a Města Touškova a i mě to bylo potvrzeno místostarostou že je to s obcemí domluvené že je to pro Vochov zadarmo ! A dnes jsme tedy jeli s malý množstvím s kolečkem sutě do Tlučné a tam nám bylo řečeno že pro přespolní tedy pro nás také zpoplatněno ! Takže se nedivím když na procházkách mimo obec vidím odpad v příkopu !


 • 11. 5. 2015 10:36
  Tomáš Sklenárik
  Re: sběrný dvůr

  Dobrý den,
  obec mimo jiné ročně dotuje provozování sběrného místa (za úřadem) částkou zhruba 400 000,-. Tuto sumu platí obec, nikoliv občané v poplatcích za popelnice.
  Vaše představa o tom, že budeme brát všechen odpad a kolem obce bude čisto je lichá. To, že lidé vyhazují kdeco a kde se jim zachce ukazuje na nezodpovědné chování jednotlivců, nikoliv na nečinnost obce. Poslední případ ´mluví za vše: do podvalníku, který stojí u hřiště a léta slouží pouze pro odvoz trávy, někdo naházel stavební suť a zahrabal to trávou....
  Co k tomu dodat...
  Likvidaci stavebního odpadu si dle zákona každý musí zajistit sám.


 • 11. 5. 2015 20:22
  Alzbeta Milerova
  Re: sběrný dvůr

  Dodala bych k tomu toto: sberny dvur ve Vochove nefunguje, pan, ktery tam sedi zadny odpad neprijme, chce mit prazdne kontejnery.Trideny odpad je vecne plny. Obec vyda spoustu penez na kulturni a jine akce (casopis- za sebe rikam, dekuji nechci), ale na odvoz odpadu penize nejsou.


 • 5. 5. 2015 5:16
  Lubomír Dolejš
  výsadba zeleně

  Dobrý den, chci se zeptat jestli se také plánuje výsadba zeleně i na jiné polní cesty kolem Vochova než je ta za hřištěm, např, směr na Kozolupy za využití dotací. Vejprnice osázeli některé polní cesty (kde stromy nebyly!!!) a využili dotace na stromky. (ČEZ, Plzeňský kraj a další).


 • 7. 5. 2015 20:35
  Tomáš Sklenárik - Moderátor
  Re: výsadba zeleně

  Dobrý den pane Dolejši,
  v letošním roce je plánovaná výsadba "za hřištěm". V dalších letech budeme pokračovat.


 • 3. 5. 2015 12:35
  Vainerová
  Fotbalové hřiště

  Dobrý den všem.
  Do emailu jsem dostala pozvánku na "Vochovské slavnosti", bezva. O čem chci být informovaná je, kdo zodpovídá za provoz restaurace na hřišti a jestli obec, jako správný hospodář, dohlíží na dodržování hygienických pravidel?! Měla jsem možnost nahlédnout do kuchyňky a věřte mi, už bych si tam nedala ani vodu z kohoutku. Proto je mi líto lidí, kteří tam chodí na fotbal anebo těch, kteří si na vochovských slavnostech něco dopřejí. Kdyby věděli,to co já, určitě by tam nepáchla ani noha. Další moje otázka se týká víceúčelového hřiště. Zde mi připadá, že platba 80,- Kč na hodinu pro vochováky je, nezlobte se, ale hodně husté kafe! V dnešní době, kde se všude podporuje sport a sport u mládeže, si musí naši občané tuto vymoženost platit. No je také smutné kino. Proto prosím, jestli s tímto bude zastupitelstvo urychleně něco dělat. Děkuji za zprávy. Vainerová


 • 4. 5. 2015 13:14
  Tomáš Sklenárik - Moderátor
  Re: Fotbalové hřiště

  Dobrý den paní Vainerová,
  klubovna na hřišti je pronajatá dle smlouvy. Současný nájemce dostal již výpověď. Pokud máte pocit, že dochází k nedodržování nutných hygienických podmínek, je nejlepší dát podnět na hygienickou stanici na prošetření.
  Občerstvení na Vochovské slavnosti bude zajištěno z jiného zdroje a proto bych Vás chtěl požádat o korektnost, jak k současnému nájemci, tak k budoucímu nájemci nebo k pořadatelům slavností.
  Částka za nájem víceúčelového hřiště je adekvátní. Jde zhruba o polovinu toho, co je účtováno v Plzni. Vybrané peníze se používají na údržbu hřiště.


Menu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
Prodej slepiček
28
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
1
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
2
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
UPOZORNĚNÍ - práce na vodovodu
3
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
4
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
5
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
Změna linky č. 371 od 5. 3. 2023
6
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
9.3. UPOZORNĚNÍ na odstávku elektřiny
7
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
8
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
9
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
10
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
11
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
12
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
13
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
14
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
15
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
16
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
17
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
18
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
19
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
20
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
21
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
Revize hromosvodů
22
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
23
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
24
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
25
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
26
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
27
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
28
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
29
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
30
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Změny jízdních řádů 11. prosince 2022
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
Pozvánka na přednášku
31
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
Oznámení o ceně stočného - platné od 1. 1. 2023
Pokyny k úhradě poplatků pro rok 2023
1
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu
2
Oznámení : stavba - nové kabelové vedení NN dle připoženého výkresu

Webové stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obec-vochov.cz

Registrujte se zde

MAS RADBUZA

MAS RADBUZA - dotazník k vyplnění


MAS1.gif

Malovaná mapa Severního plzeňska

Pro zobrazení klikněte

Anketa Mikroregion touškovsko

Anketa Mikroregion touškovsko

Ukládání odpadu

Dvůr obce Vochov - Otevřeno: 

duben - říjen

Středa  16:00 - 18:00 hod.
Sobota 10:00 - 12:00 hod.
Neděle 14:00 - 16:00 hod.

listopad - březen

Středa  15:00 - 17:00 hod.
Sobota 10:00 - 12:00 hod.
Neděle 14:00 - 16:00 hod.

21. 3. Radek

Zítra: Leona

Mapový portál

banner 480x160.jpg

Pilsen Patriots

logo_pp[1].jpg

Diskusní fórum

příspěvků: 174